Centrum Edukacji Emocjonalnej prowadzone jest przez Fundację Niezależny Instytut Edukacji Emocjonalnej. W naszej placówce pomagamy dzieciom uporządkować wszystko to, co w głowie się nie mieści. Złość!? Strach? Ból? Wszechogarniający smutek? Rozczarowanie? Dla kilkulatka to przerażające i nieznane doświadczenia. Pokazujemy, jak je porządkować i przekuwać na wartościowe drogowskazy na mapie małego świata.Centrum Edukacji Emocjonalnej to miejsce, gdzie dzieci mogą nauczyć się wyrażać w sposób konstruktywny własne emocje. Na indywidualnych i grupowych zajęciach rozwijają umiejętność odczytywania emocji innych osób. Rozwijają samoświadomość, empatię i doskonalą kompetencje interpersonalne. Wszystko to po to, by lepiej radzić sobie w przedszkolu, szkole i później w dorosłym życiu. By świadomie kierować swoim zachowaniem, podejmować ważne decyzje, wykorzystując bezcenne wskazówki emocjonalne.


Arteterapia - emocje i sztuka

Rozwijanie kompetencji emocjonalnych za pomocą sztuki? Najlepszy prezent dla twojego dziecka. Będzie mogło tworzyć, chlapać i wyrażać się do woli, a jednocześnie zdobędzie wiele niezbędnych w dorosłym życiu kompetencji.

Czytaj dalej


Konsultacje dla rodziców

Każdy rodzic czuje się czasem bezsilny względem wszechświata emocji, które kierują zachowaniem jego dziecka. I każdemu wydaje się, że jest odosobniony ze swoją frustracją. To nieprawda. Większość doświadczeń tego typu jest uniwersalna.

Czytaj dalej